Starší žáci Barrandov 3. v prvním koši!

Velmi povedenou mikulášskou sobotu mají za sebou naši starší žáci z Barrandova. V dalším ligovém pokračování dnes obsadili třetí příčku v elitním koši!

Po minulém turnaji, kde jsme jednoznačně ovládli druhý nejvyšší koš nás dnes čekal již turnaj v koši nejvyšším. V Kunratické hale ale hned v úvodním zápase proti Mladé Boleslavi nebyl vidět příliš rozdíl. Na soupeře jsme vlétli a počítali si podobně suverénně jako v minulém turnaji. Většinu zápasu jsme byli jasně lepším týmem a se soupeřem jsme si poradili jednoznačně 4:0!

Ve druhém utkání nás čekal soupeře z nejtěžších - Tatran. Přesto jsme se vůbec nebáli a hráli rovnocennou partii. Po zajímavém prvním poločase byl stav 2:2. Nevyšel nám však vstup do 2.půle a to byl rozhodující faktor. V dalším pokračování poločasu jsme tahali za kratší konec a po velkých chybách jsme zaslouženě prohráli 2:7..

V zápase o 3.místo jsme si chtěli spravit chuť proti překvapení druhé skupiny Black Angels. Do zápasu jsme vlétli patřičně nabuzeně a po proměněném nájezdu a několika svižných akcích jsme vedli 3:0. Možná pod dojmem jasného vedení však kluci sundali nohu z plynu, přestali hrát a výsledkem bylo srovnání stavu ještě do třetiny.. Od 2.třetiny se již hrál zajímavý vyrovnaný duel, ve kterém mohl vyhrát kterýkoliv z týmů. Několikrát se skóre přelévalo až se zastavilo na stavu 6:6. Rozhodnout tak musely nájezdy, ve kterých se nám letos příliš nedaří. Dnes se však situace změnila a po dvou proměněných nájezdech jsme se mohli radovat z konečné výhry 7:6!

Dnešní turnaj v Kunraticích jsme si všichni užili a i přes nepovedený poločas s Tatranem jsme zanechali na turnaji výborný dojem! Čekají nás teď dva týdny další tvrdé práce, abychom byli za 14 dní znovu připraveni. V posledním ligovém kole tohoto roku na domácí půdě na Barrandově, kde budou pořádat naši bratři z PM a k vidění budou tak v nejvyšším koši znovu oba naše týmy!