Sparta v poháru přehrála Liberec!

Úvodní zápas osmifinálové skupiny poháru Sparta zvládla a z Liberce veze cenné vítězství. Výhra se však nerodila lehce, sparťané v utkání vedli, ale zároveň ve třetí třetině několikrát dotahovali jednobrankový náskok soupeře. Rozhodující gól trefil v přesilovce Strachota. Liberec - Sparta 7:8 po prodloužení.

FBC Liberec - AC Sparta Praha Florbal 7:8p
branky:
13. Petr Pastor, 31. Dmitry Uglanov, 32. Dmitry Uglanov, 43. Lukáš Veselý, 47. Jiří Strobach, 49. Radek Valeš, 51. Petr Chvojka - 2. Ondřej Kašpárek, 12. Luka Časar, 17. Ondřej Kašpárek, 24. Jakub Vrána, 48. Luka Časar, 51. Adam Smetana, 52. Jan Marvánek, 64. Michal Strachota; rozhodčí: David Bezucha - Michal Bezucha; vyloučení: 2:3; využití: 0:0; zásahy brankářů: Vít Vaníček 17 - Martin Beneš 17; po třetinách: 1:3, 2:1, 4:3, 0:1;