1415969907_sparta otrokovice.JPG

Sparta se chystá na Otrokovice! Netradičně v sobotu od 20:45 na Děkance!

Jako každý rok, i letos se Sparta potýká s velkou vytížeností haly na Podvinném Mlýně a bude muset odehrát jeden svůj zápas v azylu. Tím bude pro blížící se utkání proti otrokovickým panterům v sobotní podvečer od 20:45 SH Děkanka!

V loňské sezóně se oba soupeři střetli dvakrát. Na horké půdě moravských Otrokovic sparťané ještě pod taktovkou Adama Kovacse podlehli hned v prvním extraligovém kole 9:3. V domácí odvetě po vyrovnaném boji padli taktéž, když soupeř rozhodl ve třetí třetině o výhře 4:7. Nejen tyto dvě výhry v loňské sezóně vlily panterům obrovskou energii, kterou sympatický klub z Otrokovic dokázal přetavit v postup do finále českého poháru a zároveň v semifinálovou účast v extraligovém play-off.

Co ale bylo v loňské sezóně je nyní zapomenuto. Otrokovice po odchodu zkušených hráčů (Vaněk, Valčík, Matejčík, Zbořil) tápou a trenér Folta řeší generační obměnu. Poslední utkání však napovědělo, že Otrokovice jsou na vzestupu. Svůj první extraligový bod v letošní sezóně brali panteři za prohru v prodloužení proti Pardubicím v posledním ligovém kole. Spartu tak nečeká nic lehkého.

Stejně jako jejich soupeř, také sparťané získali v posledním hracím kole pouze bod. Z bitvy v Liberci tým kolem kapitána Kadocha nevytěžil více než jeden bodík za prohru na nájezdy. To budou chtít hráči Sparty odčinit a připsat si plný bodový zisk!

Utkání se hraje již v sobotu, od 20:45 v hale na Děkance! Vstup na utkání je ZDARMA! Držitelům karty fanouška připomínáme - soutěž ve sbírání bodů pokračuje! Přijďte tak se svou kartou fanouška, zaevidujte si svou účast na utkání a sbírejte důležité body v soutěži o VIP vstupenky na superfinále a mnoho dalších cen!