První turnaje elévů

V sobotu 10. října odehrála všechna elévská družstva svůj první turnaj 3+1. Jak se nám dařilo si můžete přečíst v následujícím článku.

Tým YELLOW hrál svůj první letošní turnaj v ZŠ Campanus.

ACS vs. FA Mladá Boleslav – První polovina byla ve znamení rozkoukávání a zvykání si na velmi malé hřiště. Každopádně kluci dělali to, co je baví – hráli. A hráli pěkně. Nezahazovali balonek nazdařbůh a snažili se buď sami, nebo kombinací překonat soupeřova brankáře. To se jim podařilo celkem dvakrát, do naší branky padlo sice víc branek, každopádně první zápas byla hned hezká podívaná.

komentář pana Urycha:

ACS vs. TJ Sokol Královské Vinohrady - K prvnímu letošnímu měření sil těchto soupeřů přistoupila lépe Sparta, jež si pohlídala první polovinu, kterou vyhrála 3:1. Kluci hráli dobře a zodpovědně v obraně. V druhé půli se roztočila Sparťanská mašina, která vyprodukovala 7 gólů a soupeře celkem lehce přejela. Vítězství 10:3 bylo zasloužené.

ACS vs. FBC Texas - První půle byla především představení útočného umění kouzelníků s hokejkami. Stav 6:5 pro Spartu byl zasloužený. Druhou polovinu jsme se soustředili na obranu a s přehledem vyhráli 2:0. Vítězství 8:5 bylo na světě.

Poděkování patří výbornému brankáři, mladým puškám a skvěle do těla hrajícím elévům.

Sestava: Jan Novotný – Michal Novotný, Aleš Dědina, Jonáš Lachmann, Tobiáš Bučina, Ondřej Hůla, Vít Ulman, Lukáš Mysík, Jan Urych, David Janda, Tomáš Drba, Tomáš Slánský

Tým WHITE začínal tuto sezónu v naší známé hale v Jenči.

komentář pana Majera:

První turnaj se povedl. Kluci ze Sparty White byli výborný tým, dobře běhali, přihrávali si a v každé hře dávali góly. Hlavně taky náš brankář skvěle chytal.

První hra byla proti Mladé Boleslavi (4:6), to bylo velice vyrovnané a napínavé. Škoda toho neuznaného gólu, s ním by to poslední minutu před koncem bylo 5:5 a nějakého fíka navíc bychom jim tam určitě šoupli. J

Druhá hra byla proti Vinohradským „mlátičkám“ (3:8). Těm se podařilo v první minutě obou poločasů prolomit naši obranu a dali nám na uvítanou hned dva góly. Naši kluci to nevzdávali, dřeli a makali a taky jim pár gólů vrátili. Byla to pěkně tvrdá hra. „Mlátičky“ měli jednu formaci tvrďáků – o hlavu vyšších a silnějších. Nakonec se nám podařilo najít jejich slabinu, ale nestačil nám už čas. Z téhle hry jsme měli několik úrazů. (Jirka měl naražený kotník, ale už trénoval, takže to vypadá v pořádku). Taky se nám podařilo v téhle hře ustát oslabení bez gólů.

Třetí hra s Jesenicí byla ale nejlepší (8:1). Vyhráli jsme na celé čáře. Nebylo to ale zadarmo – Jeseničáci hráli taky moc pěkně a taky moc chtěli vyhrát. Naši kluci hráli týmově a čistě a byli o něco lepší.

Už teď je vidět, že hra 3+1 klukům sedí líp. Těším se na další zápas.

Sestava:  Dan Kolář – Aurel Danel, Filip Majer, Matyáš Marek, Rudolf Javořík, Vojtěch Vlček, Jiří Šmíd, Jakub Štrba, Jakub Vovsík, Václav Brejcha, Daniel Herzog, Josef Krejča, Jan Link

Tým RED se vydal za svými prvními zápasy až do Benešova.