Junioři o víkendu porazili Třebíč a Benešov a připsali si tak 6 bodů!

Po nepovedeném vstupu do sezóny pokračovala G2 liga juniorů pro Spartu na půdě Třebíče a Benešova. Naši junioři si však se soupeři poradili a připsali si důležité body do tabulky!

V sobotním zápase se střetli junioři s Třebíčí, v brance dostal přednost dorostenecký golman Vojta Nockin a sparťané předvedli na hřišti zodpovědný a bojovný výkon, který podpořili pevnou obranou a dokráčeli si tak k vítězství 6:3.

Snipers Třebíč - AC Sparta Praha Florbal 3:6
branky:
7. Jan Sobotka, 28. Zdeněk Trojan, 33. Martin Žák - 10. Lukáš Jeníček, 15. Jaroslav Jaroš, 33. Jan Zadák, 44. Břetislav Kůla, 44. Jaroslav Jaroš, 60. Jakub Kálazi; rozhodčí: Ondřej Kyjovský - Jakub Veselý; vyloučení: 4 + Dominik Jašek 5:5; využití: 1:2; diváků: 105; zásahy brankářů: Jakub Krejčí 31 - Vojtěch Nockin 25; po třetinách: 1:2, 2:1, 0:3;

V nedělním utkání šel do branky Václav Zavadil a i proti Benešovu se Sparta prezentovala koncentrovaným výkonem za nějž byla odměněna třemi body! Vítězství 2:8 se však nerodilo lehce, první třetina skončila 0:0, další dvě dvacetiminutovky shodně skončili 1:4.

SK Florbal Benešov - AC Sparta Praha Florbal 2:8
branky:
36. Daniel Škoula, 56. Daniel Škoula - 24. Matěj Pruner, 32. Jaromír Sedmík, 39. Břetislav Kůla, 39. Jakub Kálazi, 47. Jakub Nachtmann, 49. Břetislav Kůla, 54. Jan Zadák, 59. Jaromír Sedmík; rozhodčí: Martin Valenta - Michal Žďárský; vyloučení: 2:5; využití: 2:1; diváků: 55; zásahy brankářů: Marek Paleček 14, Marek Paleček 4, Vojtěch Krátký -4, Vojtěch Krátký 7 - Václav Zavadil 5, Václav Zavadil 4, Václav Zavadil 11; po třetinách: 0:0, 1:4, 1:4;