SpartaČeská Lípa
9:6(3:2, 4:1, 2:3)
ne 23. 2. 2020 17:00 @ UNYP ARENA, Superliga florbalu, 25. kolo

Hodně branek a výhra na domácím hřišti, Lípa inkasovala celkem devětkrát

Pětadvacáté kolo florbalové Superligy Sparta odehrála doma. Před fantastickým publikem porazila Českou Lípu 9:6 a po třech těžkých porážkách opět slaví výhru.

Na domácí utkání Sparty zavítalo do UNYP ARENY celkem 394 diváků, kteří přišli podpořit Spartu za vítězstvím. Velmi rychlé utkání nabídlo celkem patnáct branek a nespočet osobních soubojů.

Nejzajímavější třetina byla pro Spartu určitě prostřední dvacetiminutovka, kterou Sparta vyhrála 4:1 a odskočila do celkového vedení 7:3. Stejně branek padlo také ve třetí třetině, tu ale vyhrála Česká Lípa v poměru 3:2. Hráčem utkání se stal Michal Zeman, který nastřílel celkem dvě branky, dařilo se také Lukáši Ujhelému, ten zaznamenal 4 body za jednu přesnou trefu a tři asistence.

Další utkání - poslední v základní části, odehraje Sparta v Neratovicích proti Black Angels a to 1.3. od 17:00.