Černá série pokračuje. Sparta podlehla Chodovu vysoko 2:10

Hráči Sparty nedosáhli na vítězství už ve třetím utkání po sobě. Ba co hůř, v těchto třech utkáních vstřelili pouze tři branky. V podobném duchu se zápas odehrál i dnes večer. Sparta byla střelecky aktivnější, ale hostům se dařilo mnohem lépe proměňovat šance. Za domácí se prosadili Petr Němeček a Miroslav Šnajdr.

Do začátku utkání vstoupili lépe domácí. Po dvou minutách se prosadil Petr Němeček a svým premiérovým gólem poslal Spartu do vedení. Hráči Chodova však neprohrávali dlouho. O pět minut později se trefil Martin Zozulák a bylo vyrovnáno. Chodovští poté kompletně převzali iniciativu a až do konce třetiny si na hřišti dělali, co chtěli. V závěru první části vstřelili dvě branky během třinácti vteřin a vyhnali Kotoučka z branky.

Mezi tyče se postavil Karel Kotoun, ale ani on čisté konto dlouho neudržel a minutu před koncem první třetiny inkasoval. V úplném závěru třetiny měli domácí přesilovku, ale branku se jim vstřelit nepovedlo, a tak hosté odcházeli do šaten s pohodlným náskokem 5:1.

Na začátku druhé třetiny dohrávali domácí přesilovou hru, ale během ní se jim skórovat nepodařilo. Byli to opět chodovští, kteří se prosazovali. Pět minut po zahájení druhé části si na hřišti otevřeli střelnici a během minuty a půl se prosadili rovnou třikrát. Po této kanonádě se do branky vrátil opět Kotouček.

Sparťané se snažili oklepat a s výsledkem něco udělat, ale hráčů Chodova bylo doslova plné hřiště. A když už se domácí dostali ke střele, byl zde ještě pozorný Barák, který si s ní vždy poradil. Do konce druhé části už branka nepadla, a tak bylo skóre po čtyřiceti minutách 1:8.

Ve třetí části měli domácí dvě přesilovky, ale ani ty jim ke vstřelení branky nestačily. Opět to byli hosté, kteří se prosadili, když po třech minutách zkompletoval hattrick chodovský Dóža. Chodovští se utkáním vyloženě bavili a snažili se své akce dohrávat takzvaně až do prázdné. Během těchto akcí se několikrát blýskl skvělými zákroky navrátivší se Kotouček.

Závěrečná pětiminutovka přinesla ještě dvě branky. Nejprve se prosadil Pražák a vstřelil desátý gól Chodova a posléze korigoval výsledek domácí Šnajdr. Sparta tak prohrála v AutoCont extralize potřetí za sebou a může se tak připravovat na play-down.