Barrandovská přípravka také vyhrála turnaj a postupuje o koš výš!

V neděli 29.11. nás čekal další turnaj přípravky, tentokrat byli našimi soupeři Olymp, Draci a Davle.

V prvním zápase proti rezervě Olympu jsme se prvních 5 minut spíše probouzeli, ke konci první poloviny už ale zápas nabral správný směr - a my se dostali do vedení 4:2. Ve druhé polovině jsme již nic neponechali náhodě a přidali jsme další 4 branky, výsledné skóre pak bylo 8:3. Pěti góly se blýskl Honza Krejča!

Druhý zápas nás čekal soupeř těžší a vyrovnanější - Fbk Draci. Do zápasu jsme ale nastoupili odhodlaní zvítězit. První polovina byla vyrovnaná, jak tomu odpovídalo i skóre po prvním poločase 4:4. Před druhou třetinou jsme pozměnili sestavu a nastoupili na jediného hráče soupeře (a autora všech gólů zápasu v naší bráně) s osobní obranou, a to velice úspěšně. Sami jsme pak několik gólů přidali, soupeř o něco méně a my se tak mohli radovat z výhry 8:6 a postupu do finále! Skvělé je, že i v takto náročném zápase zaznamenala svůj první gól nejmladší hráčka týmu Mia Šestáková (ročník 2009), která byla na svém druhém turnaji vůbec, stejně jako nováček týmu Matyáš Trávníček!

Třetí zápas byl pro nás nejdůležitější, zápas o první místo a postup. Připravení bojovat jsme na soupeře nastoupili a velmi brzy se dostali do vedení. Hra byla velmi vyrovnaná, padl ještě gól na každé straně a po polovině bylo skóre 2:1. Ani ve druhé půlce jsme neztráceli nadšení, bojovali a předváděli krásný florbal, což se vyplatilo a my porazili soupeře 6:3. Krásnou dorážkou mile překvapil Matěj Kotáb, který dnes odehrál svůj první turnaj v životě a za turnaj si připsal hned gól i asistenci!

Závěrem bych chtěla poděkovat všem hráčům za skvělé nasazení a rodičům za skvělou podporu!

Sestava: Břeský, Kempf, Kotáb, Krejča, Líška, Mitera, Slavík, Strouhová, Šestáková, Šlosar K., Trávníček, Ucháč