1458594559_IMG_0714.JPG

Barrandovská přípravka se představí v prvním koši!

V neděli 20. 3. se tým přípravkářů vypravil na turnaj do nedaleké Zelenče a připravoval se na svou premiéru ve druhém koši. Pro hráče i trenéry byly týmy velkou neznámou a cíl byl jeden – v každém případě koš udržet. Co se ale hráčům podařilo, bylo velkým překvapením – po třech výhrách postupujeme do prvního koše kde se poprvé v sezóně setkáme s kamarády z Podvinného Mlýna!

ACEMA Sparta Praha Blue – FbC Panthers 7:5

V prvním zápase jsme nastoupili proti týmu Panthers. Téměř měsíc a půl dlouhá pauza před turnajem byla znát hlavně v první třetině, kdy jsme nebyli schopni proměnit naše šance, ani důkladně bránit. Právě proto na tabuli po třetině svítilo skóre 3:3. Ve druhé třetině ale již vše začalo šlapat jak má, a my se tak dostali do vedení. Pantheři se na nás ještě několikrát mocně dotahovali, ale na náš náskok to již nestačilo a zvítězili jsme 7:5. Za pochvalu stojí rozhodně skvělé rozehrávky ostřílených obránců Kuby Slavíka a Davida Švehlíka, kdy první z borců vstřelil hattrick do sítě soupeře.

ACEMA Sparta Praha – Floorball Club Falcon Black 7:3

Do druhého zápasu jsme již vstoupili řádně nabuzení s chutí zopakovat úspěchy z prvního utkání. To se nám však pokoušel překazit skvěle chytající brankář soupeře, a proto bylo skóre po třetině opět nerozhodné – 2:2. Ve druhé třetině jsme ale brankáře soupeře překvapili několika prudkými střelami, přidali dalších 5 gólů a zaslouženě zvítězili 7:3. Za pochvalu stojí krásné střely Vanessky Strouhové, Honzy Krejči a Kosti Šlosara, z nichž každý vstřelil po 2 brankách.

ACEMA Sparta Praha – Technology Floorball MB 8:7

V posledním zápase nás čekalo finále. Po malém souboji o post brankáře jsme se připravovali na velmi těžký a vyrovnaný zápas. A také že jo. Soupeř již v předchozích zápasech předvedl výborný výkon s mnoha přihrávkami a dorážkami před brankářem, a my tak věděli, že přesně tuto snahu mu musíme překazit. Hra byla rychlá, ze strany na stranu, plná střel. Po první třetině byl stav 4:3 pro Boleslav, my jsme se ale rozhodně nevzdávali. Přidali jsme důležité góly a zápas otočili! Za pochvalu stojí vyrovnávací gól Kuby Brabce a gól, který nás dostal do vedení v podobě Matyáše Trávníčka. Čtyřmi góly se blýskl Honza Krejča, největší pochvala však patří skvěle chytajícímu brankáři Davidu Švehlíkovi.

Všem hráčům bych chtěla poděkovat za skvělý bojovný výkon, kterým potěšili nejen trenéry, ale i rodiče, kterým také děkujeme za skvělou podporu. Příště v prvním koši!