HattrickSparta
3:5(1:1, 1:2, 1:2)
ne 29. 9. 2019 17:00 @ SH Maloměřice, Superliga florbalu, 4. kolo

Vedení Sparťané nepustili, z Brna odváží cenné tři body

Čtvrté kolo Florbalové Superligy Sparta odehrála na půdě FBŠ Hattrick Brno. Do vedení se Sparťané dostali až během druhé třetiny.

Sparta dvakrát dotahovala jednobrankový rozdíl, premiérové se v letošní sezoně trefil Michal Pažák, navázal na něho hned dvakrát Marek Veselý, který zajistil vedení Sparty 3:2. Ve třetí třetině potvrdil vedení Sparty Juha. Brněnský Nagy zadělal na pořádné drama,  když ve 46. minutě přesně zavěsil za záda Beneše a dodal tak naději svému celku na zisk bodů.

Konec utkání Sparta ubránila vedení 4:3 a v poslední vteřině se přes půlku hřiště trefil Pruner do prázdné branky a stvrdil výhru 5:3.

Spartu uvidíme v dalším utkání doma, na programu je pražské derby proti FbŠ Bohemians, které se odehraje v pondělí 7.10. 2019 v UNYP ARENĚ.