Trpělivým výkonem si Sparta připsala tři body, zítra přijedou Vítkovice

Cíl v sobotním utkání byl více než jasný. Vytvářet si mnoho gólových šancí a trpělivě si doma dojít pro tři body. Plán se podařilo splnit a Sparta doma zvítězila 8:3 nad Panterama z Otrokovic.

Začátek utkání byl z obou stran velmi opatrný, Otrokovcím se dařilo bránit do poloviny první třetiny. Utkání otevřel Marek Zouzal ve třinácté minutě a po chvíli na něho navázal také Lukáš Ujhelyi a Mikuláš Krbec. Druhá třetina začala za stavu 3:0 pro domácí a scénář z první třetiny se opakoval.

Druhou třetinu otevřel až v 31. minutě Matěj Čermák, následně inkasovala také Sparta při přesilové hře Otrokovic. Pohodlný gólový náskok Spartě zajistil Michal Zeman, který zvýšil na 5:1. Ve třetí třetině se dokonce dvakrát trefily Otrokovice, o branku navíc ale zaznamenala Sparta, která nakonec zvítězila 8:3.

Svůj premiérový Superligový zápas odchytal Patrik Zítka, který inkasoval pouze třikrát a zapsal si 14 úspěšných zákroků.

Nedělní utkání proti Vítkovicím je na programu od 17:00.

Prohlédněte si online program utkání Sparta - Vítkovice.