Sparta nadělila Black Angels rekordních osmnáct branek a s rokem 2020 se loučí vítězně!

Desáté kolo Livesport Superligy nabídlo duel dvou pražských celků. Do UNYP ARENY na Podvinný Mlýn zamířili Black Angels, kteří si na hřišti Sparty vyzvedli pořádnou nadílku v podobě osmnácti branek. Jedná se o rekordní utkání s nejvyšším počtem vstřelených gólů v historii Sparty. Zápas proti Black Angles překonal utkání z ledna roku 2019 proti Znojmu, kdy Sparta nastřílela soupeři 15 branek.

Sparta vlítla do utkání opravdu s velkým nasazením a v deváté minutě zápasu slavila už pátou branku v síti Black Angels. Lehký útlum přišel v průběhu druhé třetiny, kdy se soupeř dotáhl na rozdíl tří branek. Spartu ale opět nastartoval Jakub Kolstrunk, který se postaral o odskok na 9:5 a o dvoubrankové vedení se zasadil hráč s číslem deset Josef Juha.

Stejně jako předchozí dvě třetiny tak také třetí dvacetiminutovka patřila Sparťanům, kterou ovládli v poměru 5:1. Když se podíváme na statistiku jednotlivých hráčů, musíme pochválit hráče utkání, tím se stal Lukáš Ujhelyi, který si připsal pět kanadských bodů (3+2), stejně jako Mikuláš Krbec. O bod méně získal Josef Juha za tři branky a jednu asistenci. Na čtvrtém místě skončil Matěj Čermák (2+2).

Sparta si poslední utkání roku 2020 užila se vším všudy. První utkání v roce 2021 odehraje tým Ondřeje Kašpárka proti Chodovu 2. ledna.