,Patnáct gólů na Spartě jsem ještě neslavil,” říká šestibodový Zouzal

Po delší pauze se Sparťané představili v domácím prostředí Arény Sparty na Podvinném Mlýně. Soupeřem Sparty se ve 22. kole Tipsport Superligy stali hráči ze Znojma, které v letošní sezoně provází nepovedené výsledky a obývají poslední místo tabulky. Sparta nepřipustila zaváhání, hráči v rudých dresech od prvních minut ukazovali, jak velký rozdíl mezi celky panuje.

Po odehraných 20 minutách Sparta odcházela do šaten za skvělého výsledku 5:1. Spokojenost domácí celek provázela i po zbytek dvou třetin. Extrémně spokojený může být mladý Sparťanský odchovanec Marek Zouzal, který zaznamenal celkem 6 kanadských bodů za čtyři branky a dvě asistence. Příděl v kanadském bodování si zasloužil také Milan Garčar a Lukáš Ujhelyi, oba po čtyřech bodech.

Ve třetí třetině fanoušci v hale přivítali v brankovišti druhého brankáře Sparty - Jana Eckhardta, který stejně jako Beneš inkasoval pouze jednu branku a svými výkony přispěl k vysoké porážce Znojma 15:2.

Další domácí utkání Spartu čeká ve čtvrtek 7. února, těšíme se na Vaši podporu proti SKV!