Kutná Hora slavila 15 let florbalu, Sparťané výhru 5:2 nad Pantery z Otrokovic!

Ve výjezdním utkání při oslavách 15 let florbalu v Kutné Hoře, Sparta ve druhém kole Tipsport Superligy vyzvala Panthers Otrokovice. Po třetí třetině řádně oslavila první výhru v sezoně.

Sparta v souboji o tři body vydřela výhru 5:2 nad nepříjemným soupeřem Panthers Otrokovice.

Od první třetiny Sparta ukazovala chuť po vítězství, přitom dvakrát dotahovala jednobrankový náskok soupeře.

Ve třetí třetině však svěřenci trenéra Kašpárka přetavili svou snahu v gólové zásahy, kdy nasázeli Otrokovicím tři branky a v závěru utkání slavili první výhru v sezoně před 512 fantastickými diváky.

Děkujeme Kutné Hoře za skvělé zázemí a věříme, že si každý fanoušek odnesl při oslavách 15-ti let kutnohorského florbalu skvělý zážitek.